Keylogger

Dział w którym możesz poruszyć każdy temat :-).
Adams644
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2016, 10:33

Keylogger

Post autor: Adams644 »

Potrzebuje keyloggera którego będę mógł wysłać w jakimś pliku na androida przez poczte fb itd. Zainstalowac po przez fizyczna akceptacje .Który będzie mi na moja poczte wysyłał rozmowy ktore byly pisane tylko na messengerze danej osoby wykorzystanie do celów edukacyjnych :)
Kenjin
Ekipa HEP
Posty: 122
Rejestracja: 04 sty 2016, 22:10

Re: Keylogger

Post autor: Kenjin »

Skoro potrzebne Ci to do celow edukacyjnych rozumiem, ze uczysz sie pisac keyloggera mobilnego. Chetnie ci pomoge, przedstaw mi swoj obecny kod to popracujemy nad tym.
Awatar użytkownika
steo
Posty: 173
Rejestracja: 30 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Universe

Re: Keylogger

Post autor: steo »

Kenjin, chyba własnie zgasiłeś kolegę wyżej. :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Jak to się mówi... Z debilami nie dyskutuję. Ale trzeba z kimś rozmawiać? ~steo
Awatar użytkownika
F3nix
Posty: 332
Rejestracja: 28 kwie 2015, 20:51

Re: Keylogger

Post autor: F3nix »

Może AndroRAT ale nie znajdziesz pewnie binarki czystej bez wirusów :-)
Kenjin
Ekipa HEP
Posty: 122
Rejestracja: 04 sty 2016, 22:10

Re: Keylogger

Post autor: Kenjin »

Najlepiej by było napisać własnego Hooka pod androida co nie jest prostym zadaniem. Następnie stworzyć do tego własne API i w ten sposób pobierać odpowiednie klawisze.

Mozna by tez probowac logować miejsca 'dotyku' (uzywajac np. metody onTouchEvent()) jednoczesnie sprawdzajac czy klawiatura jest aktywna. W ten sposób znając rozdzielczość urządzenia możnaby 'domyslic sie' ktory klawisz zostal wcisniety, jednak jest to srednio precyzyjna metoda.

Generalnie zdecydowanie nie jest to proste zadanie i ciekaw jestem czy ktoś już coś takiego komercyjnego stworzył bo nie spotkałem sie.
ODPOWIEDZ