Odczytanie zmienionego hasła z przeglądarki.

Dział w którym możesz poruszyć każdy temat :-).
sahama
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2016, 17:49

Odczytanie zmienionego hasła z przeglądarki.

Post autor: sahama »

Witam ostatnio zalogowałem się na moje stare konto WP. I zmieniłem hasło, żeby czasem nie zapomnieć tego co było ustawiane kilka lat temu, problem w tym, że nie pamietam tego hasła ani przy zapytaniu czy zapisac hasło kliklem "Nidgy" na nastepny raz gdy chciałem zmienic na tym koncie pomocniczy adres, stary numer telefonu, to nie mogłem sie zalogować ponieważ nie pamietam hasła a pytanie pomocnicze było usatwane tyle lat temu ze nie pamietam, wiec pytam czy jest jakiś sposób wyciągniecia tego hasła z przeglądarki bądź jakiś program? Śmieszna sytuacja ale bardzo potrzebuje odzyskac.
Awatar użytkownika
F3nix
Posty: 332
Rejestracja: 28 kwie 2015, 20:51

Re: Odczytanie zmienionego hasła z przeglądarki.

Post autor: F3nix »

Nie jest to możliwe, ponieważ hasła nie są przechowywane a tzn. sesje https://pl.wikipedia.org/wiki/Sesja_(informatyka). Po wylogowaniu one giną bezpowrotnie i nawet mając taką sesje to nic nie da, bo serwer też ją usunął bezpowrotnie więc "Cię nie zna". Musisz pogodzić się z klęską lub napisz do administracji wp.pl. Być może każą przesłać dowód lub inne dane identyfikacyjne zgodne z danymi w profilu Twojej poczty i zadadzą kilka pytań weryfikacyjnych dotyczących ostatnich logowań, miasta i korespondencji którą wykonywałeś.
ODPOWIEDZ