Potrzebuję pomocy w ujęciu oszusta

Dział w którym możesz poruszyć każdy temat :-).
januszbryla
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2018, 18:49

Potrzebuję pomocy w ujęciu oszusta

Post autor: januszbryla »

Witam.
Zostałem oszukany na pewną sumę pieniędzy przez nieuczciwego przedsiębiorcę. Sprawę zgłosiłem na policję ale jak można było się spodziewać po pewnym czasie dostałem informację o umorzeniu śledztwa z powodu nie wykrycia sprawcy. Oszust nie przebywa pod adresem zameldowania więc policja nie jest w stanie go ująć. Powiedzieli, że jak wskażę im gdzie przebywa to wtedy do niego przyjdą. Szukam kogoś kto go namierzy po numerze telefonu w orange lub zdobędzie dostęp do jego konta na gmailu, na którym na pewno będą jakieś przydatne informacje.
Wiem że ma konto na fb i nk.pl ale raczej z nich nie korzysta. Znam tez dane jego znajomych i części rodziny. Może można wysłać mu jakiś program szpiegujący podszywając się pod kogoś mu znanego?
Zlecenie jest oczywiście odpłatne. W ponownym zgłoszeniu sprawy organom ścigania gwarantuję dyskrecję, a znajomość nowych faktów (o ile ktoś o to spyta w co wątpię) wytłumaczę przypadkowym spotkaniem i śledzeniem go do miejsca zamieszkania.
Proszę o kontakt na priv.
Awatar użytkownika
HCR
Posty: 80
Rejestracja: 22 lut 2018, 20:42
Lokalizacja: Wszędzie

Re: Potrzebuję pomocy w ujęciu oszusta

Post autor: HCR »

Policja powinna móc go namierzyć po nr tel.
Oczywiście jeśli jest na tyle "głupim" przestępcą i używa tej karty do codziennych rzeczy.
Niestety wysyłanie komuś tego typu programów jest "raczej" nielegalne :/
Obrazek
ODPOWIEDZ