Włam na forum cs1.6

Encyklopedia dla hakerów, crackerów, hobbistów bezpieczeństwa. Czytaj bądź pisz jak Ci się nudzi :)!
Regulamin forum
-Jeżeli chcesz coś wkleić pamiętaj o poszanowaniu autora treści. Wskazane jest podanie źródła informacji.
-Zawsze cytaty oznaczaj tagiem [quote].
arturooo
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2017, 11:30

Włam na forum cs1.6

Post autor: arturooo »

Witam, potrzebuje waszej pomocy.
Ostatnio moje forum jest atakowane przez hakerów. Przejmują oni kontrole nad naszym kontem administratora i usuwają pliki z ftp(wg logów jest tak jakby to wykonał administrator forum, a tak w rzeczywistosci nie jest). Również przejmują kontrole nad naszym gg, podobno też nawet nad facebookiem.
Wczoraj napisał do mnie na gg ten haker co wbił sie na moje konto administratora, wysłąłem screena do współwłaściciela a on po chwili mi piszę " po co wysąłłem koledze screena".
Na naszym forum jest użytkownik, który zlecił ten atak.Dzisiaj go zbanowałem, a on sam sobie zdjął bana, logi pokazują również że ja to zrobiłem.
ACP jest zabezpieczony hasłem i pinem. Forum ma silnik myBB
Pomózcie, co z tym zrobić...jak ich wywalić z naszego forum?
wiktor000
Posty: 2
Rejestracja: 02 lis 2017, 15:53

Re: Włam na forum cs1.6

Post autor: wiktor000 »

idz do psiarni albo zadzwon do psiarni
Kubas
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2017, 15:00

Re: Włam na forum cs1.6

Post autor: Kubas »

To napisz w javie haka typu nie pamiętam jak to dokładnie zrobić ale programujesz skrypt window i piszesz w skrypcie ze hasło na się zmienić na................ i wstawiasz do swojego posta na forum i czekasz aż ten użytkownik który zlecił atak wejdzie w posta i zmieni mu się hasło automatycznie na .................. i wtedy logujesz się na jego konto hasłem które ustalileś i piszesz z jego konta do hakerów ze np. Już koniec dzięki za pomoc wylogowujesz się i jak zgodzą się ze koniec ataku to temat zalatwiony.

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ