Handel w internecie - Jak?

Pytania dla zielonych dotyczące bezpieczeństwa.
Seebastiann
Posty: 3
Rejestracja: 05 mar 2018, 16:09

Handel w internecie - Jak?

Post autor: Seebastiann »

Witajcie! Chciałbym zadać Wam kilka pytań a zarazem sięgnąć o kilka porad. Mam nadzieje ,że jesteście mi w stanie sensownie pomóc i doradzić.
Więc zaczynamy - Zajmuje się handlem w internecie nie jest to jakiś potężny sklep presperujący spore zyski, zwykły sklep, handel odbywa się przez Facebooka.

Jak mógłbym się chronić przed problemami związanymi ze sprzedażą? Jak się zabezpieczyć w razie problemów?
Jak handlować by scieżka zanikała za mną ,że tak powiem? Ktoś miał styczność z podobnym tematem? Proszę o porady :geek: :D
Awatar użytkownika
HCR
Posty: 80
Rejestracja: 22 lut 2018, 20:42
Lokalizacja: Wszędzie

Re: Handel w internecie - Jak?

Post autor: HCR »

Chyba Cię nie rozumiem, ale jeśli rozumiem to chodzi Ci o jakaś działalność przestępcza, a tym się tutaj raczej nie zajmujemy :D Sprecyzuj troche
Obrazek
Seebastiann
Posty: 3
Rejestracja: 05 mar 2018, 16:09

Re: Handel w internecie - Jak?

Post autor: Seebastiann »

HCR pisze: 06 mar 2018, 21:19 Chyba Cię nie rozumiem, ale jeśli rozumiem to chodzi Ci o jakaś działalność przestępcza, a tym się tutaj raczej nie zajmujemy :D Sprecyzuj troche
W skrócie, chodzi o sprzedaż zwykłych rzeczy w internecie nie jest to działalność przestępcza, i być nie wykrywalnym, lub ciężko wykrywalnym.
ptaszek121
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2018, 19:21

Re: Handel w internecie - Jak?

Post autor: ptaszek121 »

Hcr jezeli mozesz odezwij sie do mnie na meila www.goryl121121@gmail.com Dzieki czekam dosyc pilne
Awatar użytkownika
HCR
Posty: 80
Rejestracja: 22 lut 2018, 20:42
Lokalizacja: Wszędzie

Re: Handel w internecie - Jak?

Post autor: HCR »

Ahh ptaszek, widzisz ja tu nie wchodzę za często :/ bo za wiele to tu się nie dzieje :roll:
Jak pilne było to już raczej Ci nie pomogę :?
Obrazek
ODPOWIEDZ