Jakiego laptopa wybrać?

Dział w którym możesz poruszyć każdy temat :-).
ParesseuxX
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2017, 22:52

Jakiego laptopa wybrać?

Post autor: ParesseuxX »

Witam, od kilku dni poszukuje laptopa, który sprosta moim wymaganiom :) Laptop przede wszystkim będzie używany w celach edukacyjnych (studia), przeglądania internetu, wirtualne maszyny itp. (od grania mam stacjonarny). Minimum jakie musi spełniać to 8GB RAMu, Dysk SSD (fajnie jakby miał z 240 ale 120 też ujdzie); napęd nie jest konieczny, ekran nie większy niż 15,6 cala i rozdzielczość chociaż 1600x900. Jeśli chodzi o cenę to 1500 zł +/- 100. Teraz ktoś może pomyśleć gdzie takiego laptopa znaleźć w sklepie... Otóż jestem świadom ze w takiej cenie tylko używane, co więcej rozglądałem się za laptopem poleasingowym w klasie A. Najbardziej przypadły mi do gustu laptopy Lenovo serii ThinkPad. Lecz nie mogę zdecydować, który byłby najlepszy, nie chce wydać pieniędzy w błoto. Za pomoc z góry dziękuje ;)
Awatar użytkownika
HCR
Posty: 80
Rejestracja: 22 lut 2018, 20:42
Lokalizacja: Wszędzie

Re: Jakiego laptopa wybrać?

Post autor: HCR »

Co byś powiedział na mobilnego Thinkpada X230 12' ?
W ofertach polesingowych chodzą w granicach 1000PLNów
Obrazek
bennielon
Posty: 7
Rejestracja: 20 kwie 2019, 22:05

Jakiego laptopa wybrac

Post autor: bennielon »

Mam zamiar kupic laptopa do 3500zl. Czy ktos moglby mi cos dobrego zaproponowac. tak tak do grania
fishek
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2019, 14:48

Re: Jakiego laptopa wybrać?

Post autor: fishek »

Posprawdzaj msi na ebayu, taniej wyjdzie niż na x-komie, a jak nie, to polecam wyczekać jakąś promcję na x-komie lub do nich napisać o rabat :)
ODPOWIEDZ