Nareszcie

Wszystkie sprawy organizacyjne forum i bloga haker.edu.pl.
LukuX
Posty: 6
Rejestracja: 28 kwie 2015, 21:58

Nareszcie

Post autor: LukuX »

No i mamy nowe forum o tematyce informatyki, co mnie niezmiernie cieszy. Pamiętam jak sam dałem pomysł do administratora strony, żeby owe forum założyć i proszę, po kilkudziesięciu miesiącach się ukazało ;). Miejmy nadzieję, że będzie tu ład i porządek i nie natrafimy na nieodpowiedzialnych użytkowników 8-)
Awatar użytkownika
F3nix
Posty: 332
Rejestracja: 28 kwie 2015, 20:51

Re: Nareszcie

Post autor: F3nix »

Cześć LukuX! Miło mi to słyszeć. Wszystko jest kwestią czasu. A że czasem jest jego mało to chcemy zbudować w przyszłości małą społeczność i to nie koniecznie facebook crackerów... Odpowiadając na tysiące pytań i maili postanowiliśmy jednak założyć to forum... przynajmniej będzie ogólnodostępne i nie będziemy musieli odpowiadać sto razy na ten sam temat w prywatnych wiadomościach.

Tak na marginesie: Pierwsze kilkanaście postów jest moderowane.
LukuX
Posty: 6
Rejestracja: 28 kwie 2015, 21:58

Re: Nareszcie

Post autor: LukuX »

No proste, że lepiej jest tu odpowiadać na wiadomości. Zawsze to jak ktoś będzie miał jakieś pytanie czy problem, to będzie miał szanse na odnalezieniu odpowiedzi tutaj a osoba udzielająca owej informacji nie będzie musiała w kółko pisać tego samego każdemu prywatnie :P
Awatar użytkownika
F3nix
Posty: 332
Rejestracja: 28 kwie 2015, 20:51

Re: Nareszcie

Post autor: F3nix »

Dlatego właściwie powstało. Ciesze się, że chociaż jednej osobie na świecie podoba pomysł forum w alternatywie do korespondencji wirtualnej. ;)
LukuX
Posty: 6
Rejestracja: 28 kwie 2015, 21:58

Re: Nareszcie

Post autor: LukuX »

Myślę, że nie tylko mi ten pomysł się spodobał :D
ODPOWIEDZ