Potrzebuję pomocy złamania hasła GG

Pytania dla zielonych dotyczące bezpieczeństwa.
Tetley1995
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2017, 14:01

Potrzebuję pomocy złamania hasła GG

Post autor: Tetley1995 »

Ciężko się do tego przyznać, ale poznałem w październiku 2015 roku przez internet pewną "dziewczynę" za pomocą Gadu-Gadu, mam nadzieję, że nie zostanę wyśmiany tutaj na wstępie. Potrzebuję pomocy, porady, lecz przybliżę po krótko jak wyglądało to wszystko, żeby nikt nie zarzucił mi stalkowanie czy usiłowanie zrobienia krzywdy komuś.

A więc poznałem tę dziewczynę w październiku 2015 roku, pisałem z nią dzień w dzień rok czasu, pisała mi o swoim życiu, wysyłała różne zdjęcia, czasem siebie, miałem wątpliwości co do tego czy dziewczyny ze zdjęć są do siebie podobne, chociaż przyjaciele mówili, że mam omamy, mieliśmy się spotkać, ale cały czas wyskakiwało jej coś ze zdrowiem. Po roku czasu zacząłem szukać zdjęć, odkryłem, że zdjęcia są z internetu i to nie jest ona ze zdjęć, chciałem by powiedziała prawdę, lecz powiedziała, że jak przyjdzie odpowiednia pora to pojawi się w moim życiu. Odciąłem się, bo przejrzałem na oczy, że coś nie gra. To teraz właśnie jest najgorsze, że wie o mnie prawie wszystko, "prawie", (najbardziej mi chodzi o podstawowe informacje z danymi personalnymi). Ta osoba mieszka niedaleko mnie, chciałem się dowiedzieć kim jest tak naprawdę, od paru miesięcy co wieczór nachodzi mnie myśl kim mogła być ta osoba, co staje się męczące i wiem, że gdybym wiedział to w końcu mógłbym się raz na zawsze odciąć od wszystkiego. Uciążliwe jest to najbardziej w pracy/ na studiach. Naoglądałem się Mr. Robot (serial) i teraz uwierzyłem, że da się odkryć kim jest ta osoba.

Próbowałem raz ściągnąć jej ip, lecz na próbach się skończyło, bo mam dwie lewe ręce, a ostatni raz ciekawsze rzeczy z komputerem robiłem, gdy modowałem server w cs 1.6...

Dlatego pytam, czy jest ktoś w stanie tutaj mi pomóc, jak podam mu numer Gadu-Gadu tej osoby?
Awatar użytkownika
sliwaczenko
Posty: 21
Rejestracja: 07 lut 2017, 19:18

Re: Potrzebuję pomocy złamania hasła GG

Post autor: sliwaczenko »

Możesz skorzystać w znalezienu jej ip np. z https://sniffip.com/pl lub oczywiście mogę udostępnić Ci moją stronę i sprawdzisz sobie logi. Jeśli nie korzysta z VPN albo routera z telefonu :D.
W 1/2 Technik-Mechanik Pojazdow Samocodowych
Tetley1995
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2017, 14:01

Re: Potrzebuję pomocy złamania hasła GG

Post autor: Tetley1995 »

Nie mogę pisać wiadomości, nie wiedzieć czemu, ale możesz mi wszystko objaśnić wysyłając wiadomość do mnie, chętnie skorzystam z Twojej pomocy :)
Awatar użytkownika
sliwaczenko
Posty: 21
Rejestracja: 07 lut 2017, 19:18

Re: Potrzebuję pomocy złamania hasła GG

Post autor: sliwaczenko »

Cóż to więcej objaśniać, wyśle Ci na pw jak mozesz sie ze mna skontaktowac ;)
W 1/2 Technik-Mechanik Pojazdow Samocodowych
Awatar użytkownika
F3nix
Posty: 332
Rejestracja: 28 kwie 2015, 20:51

Re: Potrzebuję pomocy złamania hasła GG

Post autor: F3nix »

Tetley1995 pisze: 30 mar 2017, 19:18 Nie mogę pisać wiadomości, nie wiedzieć czemu, ale możesz mi wszystko objaśnić wysyłając wiadomość do mnie, chętnie skorzystam z Twojej pomocy :)
Musisz mieć bodajże 3 posty na forum, żeby pisać bez moderacji i korzystać z prywatnych wiadomości. Jest to taki mechanizm antyspamowy.
Tetley1995
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2017, 14:01

Re: Potrzebuję pomocy złamania hasła GG

Post autor: Tetley1995 »

No dobra dzięki za informacje, śliweczko napisałem na GG
ODPOWIEDZ