Szukam nauczyciela

Pytania dla zielonych dotyczące bezpieczeństwa.
Kubanio
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2018, 10:47

Szukam nauczyciela

Post autor: Kubanio »

Cześć, tak jak w tytule szukam nauczyciela, który pokierowałby mną od samego początku. Nauka byłaby kilka razy szybsza i przynosiłaby zamierzane efekty. Warunki do dogadania. Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
HCR
Posty: 80
Rejestracja: 22 lut 2018, 20:42
Lokalizacja: Wszędzie

Re: Szukam nauczyciela

Post autor: HCR »

Posiadasz jakąkolwiek wiedzę ?
Ile masz lat ?
Ja również zaczynam choć tematem pentestingu, hackingu interesuje się od jakiś 3 lat.
Jeśli nadal jesteś zainteresowany możemy jakoś razem się zgadać i uczyć razem, poprzez stawianie sobie jakiś wyzwań i wgle, dzielenie się wiedzą
Myślę że wtedy nauka pójdzie nam obojgu dużoo szybciej no i będziemy bardziej zmotywowani by się rozwijać w celu dorównania koledze :D
Obrazek
Dannx
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2018, 19:43

Re: Szukam nauczyciela

Post autor: Dannx »

HCR pisze: 23 lut 2018, 01:24 Posiadasz jakąkolwiek wiedzę ?
Ile masz lat ?
Ja również zaczynam choć tematem pentestingu, hackingu interesuje się od jakiś 3 lat.
Jeśli nadal jesteś zainteresowany możemy jakoś razem się zgadać i uczyć razem, poprzez stawianie sobie jakiś wyzwań i wgle, dzielenie się wiedzą
Myślę że wtedy nauka pójdzie nam obojgu dużoo szybciej no i będziemy bardziej zmotywowani by się rozwijać w celu dorównania koledze :D
Nadal szukasz kolegi do nauki ?? :D
Awatar użytkownika
HCR
Posty: 80
Rejestracja: 22 lut 2018, 20:42
Lokalizacja: Wszędzie

Re: Szukam nauczyciela

Post autor: HCR »

Dannx pisze: 22 kwie 2018, 19:48
HCR pisze: 23 lut 2018, 01:24 Posiadasz jakąkolwiek wiedzę ?
Ile masz lat ?
Ja również zaczynam choć tematem pentestingu, hackingu interesuje się od jakiś 3 lat.
Jeśli nadal jesteś zainteresowany możemy jakoś razem się zgadać i uczyć razem, poprzez stawianie sobie jakiś wyzwań i wgle, dzielenie się wiedzą
Myślę że wtedy nauka pójdzie nam obojgu dużoo szybciej no i będziemy bardziej zmotywowani by się rozwijać w celu dorównania koledze :D
Nadal szukasz kolegi do nauki ?? :D
A no bardzo chętnie, pisz pw jak przeczytasz :geek:
Obrazek
ODPOWIEDZ