Strona 1 z 1

Pomoc w konfiguracji

: 30 lip 2018, 23:20
autor: Morgoth
Witam, aktualnie posiadam zainstalowany system Windows 10 na komputerze, lecz chciałbym dokonać pewnych zmian. Jestem totalnym laikiem więc moje pytania będą raczej głupie, z góry przepraszam. Otóż potrzebuje pomocy w konfiguracji właściwie wszystkiego. Czy ktoś uraczyłby napisać jakiś mini poradnik na ten temat?
Chciałbym zainstalować na komputerze system windows 7, Kali linuxa w virtual boxie, mam zamiar zakupu expressVPN, whonixa, TOR"a, czytałem także routerze do TOR"a lecz nie wiem czy zakupić Raspberry pi, czy konfigurować Router OpenWRT TOR NEXX WT3020F, mógłby mi ktoś wytłumaczyć czym się to różni? Chciałbym sobie zapewnić maksymalną anonimowość w sieci, jeśli ktoś wie co usunąć a co dodać, niech pisze:D! W jakiej kolejnośći to instalować i w jaki sposób(chodzi mi o konfiguracje tego wsyztskiego), oraz jak zrobić hard reset systemu i odinstalować w10? Czytałęm także o takiej konfiguracji User -> Host's VPN -> Gateway's VPN -> Tor -> Internet, co myślicie? Z góry dziękuje za pomoc!:D

Re: Pomoc w konfiguracji

: 13 mar 2019, 02:29
autor: hack
Czym prędzej kasuj win10 i instaluj linuxa wszystko jest jak na dłoni w internecie. 10 tak Cię zmuli że będziesz żałował czasu straconego na jej konfiguracji. Win10 szpieguje i zużywa dysk w potęge. Jak musi być win to tylko zostaje 7. :mrgreen:

Pomoc w konfiguracji

: 25 kwie 2019, 14:11
autor: bennielon
powywszy skrypt blokuje mi skrypt ten

jak chcialem zaladowac podstrone z id to wywalalo index
tylko jaki adres sie ty zrobi
?akcja=czytaj i tu id ?
a i jak do tego dodac wyswietlanie tabeli po jej nazwie

Pomoc w konfiguracji

: 10 sie 2019, 09:06
autor: Kamdype
Może masz 32 bitowy Windows?
Ja nie mam na szczęście problemów, z tymże mam dość dobrą maszynę. Jest jednak kilka glitchy, które niesamowicie irytują - włączając w to zacinającą się muzykę w tle.