Hosting serwerow dedykowanych DoS i DDoS

Pytania dla zielonych dotyczące bezpieczeństwa.
ChybaHacker
Posty: 8
Rejestracja: 06 sty 2016, 12:57

Hosting serwerow dedykowanych DoS i DDoS

Post autor: ChybaHacker »

Nie będę owijał w bawełnę szukam hostingu przymykającego oko na DoS czy tam DDoS przy wiekszej ilosci zakupionych serwerów. Niestety wiem że może nie być owego hostingu ale jednak piszę w tej sprawie. Robiłem za granicą około dwa miesiace i niestety nie wypłaciła mi firma pięniedzy nie chce włóczyć sie po sądach i dlatego chcę kupić około 5-10 serwerów około 100-200zl na jeden jestem wydać.
Proszę o nie hejtowanie :D
Awatar użytkownika
steo
Posty: 173
Rejestracja: 30 kwie 2015, 15:05
Lokalizacja: Universe

Re: Hosting serwerow dedykowanych DoS i DDoS

Post autor: steo »

Kup botneta. :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Jak to się mówi... Z debilami nie dyskutuję. Ale trzeba z kimś rozmawiać? ~steo
ChybaHacker
Posty: 8
Rejestracja: 06 sty 2016, 12:57

Re: Hosting serwerow dedykowanych DoS i DDoS

Post autor: ChybaHacker »

gdzie jak na co po co ? :D wiem co to botnet ;d
Awatar użytkownika
F3nix
Posty: 332
Rejestracja: 28 kwie 2015, 20:51

Re: Hosting serwerow dedykowanych DoS i DDoS

Post autor: F3nix »

A jak odzyskasz w ten sposób pieniądze a nie stracisz? Będziesz żądać okupu i pójdziesz ostatecznie siedzieć? Czy firma wgl ta czerpie zyski z usług oferowanych w Internecie? Jeśli nie to jaka dla niej to szkoda? Co do serwerów, to może taniej poszukać jakiś stron www oferujących stressery online za kasę?
Kenjin
Ekipa HEP
Posty: 122
Rejestracja: 04 sty 2016, 22:10

Re: Hosting serwerow dedykowanych DoS i DDoS

Post autor: Kenjin »

Sorry ale to mi wyglada na jakiś troll. Abstrahujac juz od tego, ze jakbys chcial zablokowac ich servery potrzebowalbys duzo wiecej niz 5-10 serverow(no chyba, ze to jakas mala stronka) to jaki jest sens takiego posuniecia? Wydawac pieniadze, zeby sie na kims zemscic? Jak juz tak bardzo Ci na tym zalezy na twoim miejscu wynajalbym do tego hackera z poteznym Botnetem (poszukaj na deepwebie).
Jesli jestes poczatkujacy i chcesz odwalic taka akcje to niestety nie wroze Ci dlugiej przygody z hackingiem :). Zlapia Cie zanim ich servery padna :D.
ODPOWIEDZ