KaliLinux facebook.py problem

Tematy dotyczące uniksopochodnych systemów operacyjnych.
ChybaHacker
Posty: 8
Rejestracja: 06 sty 2016, 12:57

KaliLinux facebook.py problem

Post autor: ChybaHacker »

Witam, mam problem z facebook.py chodzi o to ze nie szuka hasła tylko podaje odrazu pierwsze na samym początku a jest np milion słów.
Facebook juz ma zabespieczenia czy po prostu to jest fake ? i w jaki sposob moge zlamac haslo metodą slownikową czy nawet lepiej brut force czy jak to sie tam pisze
Awatar użytkownika
F3nix
Posty: 332
Rejestracja: 28 kwie 2015, 20:51

Re: KaliLinux facebook.py problem

Post autor: F3nix »

THC-Hydra umożliwia łamanie formularzy po protokole HTTP/HTTPs.
Currently this tool supports:
Asterisk, AFP, Cisco AAA, Cisco auth, Cisco enable, CVS, Firebird, FTP, HTTP-FORM-GET, HTTP-FORM-POST,
HTTP-GET, HTTP-HEAD, HTTP-PROXY, HTTPS-FORM-GET, HTTPS-FORM-POST, HTTPS-GET, HTTPS-HEAD,
HTTP-Proxy, ICQ, IMAP, IRC, LDAP, MS-SQL, MYSQL, NCP, NNTP, Oracle Listener, Oracle SID, Oracle,
PC-Anywhere, PCNFS, POP3, POSTGRES, RDP, Rexec, Rlogin, Rsh, S7-300, SAP/R3, SIP, SMB, SMTP, SMTP Enum,
SNMP, SOCKS5, SSH (v1 and v2), Subversion, Teamspeak (TS2), Telnet, VMware-Auth, VNC and XMPP.

For HTTP, POP3, IMAP and SMTP, several login mechanisms like plain and MD5 digest etc. are supported.
Co do samego skryptu pythonowego facebook.py nie miałem okazji testować go, ale być może coś się zmieniło w budowie strony logowania fejsa i jest tak jak mówisz. Sprawdzę jak to wygląda z nim u mnie w najbliższych dniach.
ChybaHacker
Posty: 8
Rejestracja: 06 sty 2016, 12:57

Re: KaliLinux facebook.py problem

Post autor: ChybaHacker »

Dzięki sprawdzę co i jak z THC-Hydra niestety nie znam sie na programowaniu czy tym podobne ale z czasem zacznę się uczyć.
Czuję, że będę częstym użytkownikiem na tym forum z powodu szybkiej odpowiedzi i bardzo profesjonalnej jesli chodzi o mój punkt widzenia.
akcdn
Posty: 5
Rejestracja: 10 lip 2016, 14:12

Re: KaliLinux facebook.py problem

Post autor: akcdn »

Spróbuj Tamper Data i potem Hydra
przemek
Posty: 52
Rejestracja: 26 sty 2016, 23:28

Re: KaliLinux facebook.py problem

Post autor: przemek »

S dodałeś tam email i pass ? Co pamiętam to hydra musiała " wiedzieć " co gdzie wpisywać.
Technik ochrony środowiska
ODPOWIEDZ