Problem z hydra

Pytania dla zielonych dotyczące bezpieczeństwa.
kwarcek
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2018, 11:53

Problem z hydra

Post autor: kwarcek »

Witam!
Mój problem polega na tym że stworzyłem 2 słowniki (1000 i 10000)haseł (oczywiście za zgodą kolegi który dał mi wskazówkę że jego hasło do maila to Bramkarz i jakieś cyfry dlatego myślałem że będzie to bardzo proste).Zacząłem atak przy użyciu pierwszego słownika w którym było 1000 haseł i oczywiście znalazło mi jedno hasło które miało być tym poprawnym niestety po sprawdzeniu okazało się że jednak nie jest dlatego użyłem 2 słownika i po chwili pokazało mi niby poprawne hasło lecz sytuacja była dokładnie taka sama jak w pierwszym przypadku.Stwierdziłem że kilka razy posprawdzam ten 2 słownik za pomocą hydry i pozbieram kilka haseł które podobno są prawidłowe.Po zebraniu około 10 haseł stwierdziłem że zrobię z nich słownik i sprawdzę go w hydrze jak się okazało żadne hasło nie było poprawne.
Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje.Oczywiście sprawdzałem czy gdzieś nie popełniłem błędu ale ku mojemu zdziwieniu wszystko było ok.
hydra -l Kutafix997@gmail.com -P slownik.txt -S -e ns -V -s 465 smtp.gmail.com smtp(może się mylę dlatego podaje komende której używałem)
Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)
Awatar użytkownika
HCR
Posty: 80
Rejestracja: 22 lut 2018, 20:42
Lokalizacja: Wszędzie

Re: Problem z hydra

Post autor: HCR »

Atak na serwery gmaila ? No tak średnio mądrze, to jest bardziej skomplikowane.
Wywala Ci false positive, normalna rzecz taki rodzaj hmm zabezpieczenia Gógla :geek:
No i poza tym kolega nie ma nic do gadania bo ty nie atakujesz jego serwerów a serwery Obrazek
Obrazek
Kamdype
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2019, 03:53

Problem z hydra

Post autor: Kamdype »

Nie wiem, czy dobrze ująłem poprzedni wpis, mianowicie sprawa załatwiona w sensie, że udało mi się odpalić z konsoli k3b, natomiast nie że udało mi się problem rozwiązać. Dlatego jeśli ktoś w tym co mi wyświetliło się w konsoli jest w sanie coś odczytać, czy coś jest nie tak, czy wszystko ok, to proszę o podpowiedź.
ODPOWIEDZ