Podsłuch rozmów

Encyklopedia dla hakerów, crackerów, hobbistów bezpieczeństwa. Czytaj bądź pisz jak Ci się nudzi :)!
Regulamin forum
-Jeżeli chcesz coś wkleić pamiętaj o poszanowaniu autora treści. Wskazane jest podanie źródła informacji.
-Zawsze cytaty oznaczaj tagiem [quote].
brzoserr
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2016, 13:45

Podsłuch rozmów

Post autor: brzoserr »

Cześć, od jakiegoś czasu zauważyłem, że podczas rozmowy z dziewczyną zdarza się, że nagle zabrzmi taki sygnał, tak jakby ktoś wcisnął jakiś przycisk. Tylko że nikt nic nie wciska. Ogólnie nic strasznego, ale oboje mieliśmy juz 2 razy tak, że kiedy dzwoniłem do niej, słyszałem jakby inny głos ale nie rozmawiałem z tym kims bo zaraz rozmowa się skonczyła, za to moja dziewczyna prowadziła krótką rozmowe z tym kimś innym. Nie wiem czy to jakiś dziwny błąd, czy jest mozliwość że ktoś nam się wkradł w nasze rozmowy?
Przy okazji sytuacja sprzed kilku minut. Pisaliśmy na fb i co chwilę wyświetlało mi się powiadomienie o wiadomości od niej, chociaż nic nie pisała. Usunąłem już wszystkie urzadzenia z fb i chwilowo jest ok, jednak martwie się że ktos może mieć dostęp do mojego lub jej konta, lub całego telefonu.
Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź
Awatar użytkownika
F3nix
Posty: 332
Rejestracja: 28 kwie 2015, 20:51

Re: Podsłuch rozmów

Post autor: F3nix »

Jeśli to telefony z androidem, zainstalujcie Avasta i przeskanujcie. Macie urządznie zrootowane? Jeśli nie, to raczej Wam się coś wydawało. Co do Facebooka to włamanie nie musiało dotyczyć tylko telefonu. Mogło mieć miejsce na komputerze. W przypadku Facebooka polecam najpierw przeskanować komputer Malwarebytes Anti-Malware i usunąć zagrożenia. Potem wylogować tak jak pisałeś w ustawieniach Facebooka obce urządzenia WSZYSTKIE. Dopiero teraz zmienić hasło do FB i adresu e-mail powiązanego z nim. Warto też włączyć tzn. dwuetapową weryfikację.
bronex
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2021, 23:59

Re: Podsłuch rozmów

Post autor: bronex »

Takie rzeczy zdarzają się niezwykle barzo bardzo rzzadko! nie pisze tego zlosliwie aczkolwiek przypuszczam iż jestes przewrazliwiony i nie ma zadnego podsluchu :)
http://www.programowanienazlecenie.eu http://www.odziezuliczna.pl
ODPOWIEDZ