Facebook nie wyświetla...

Pytania dla zielonych dotyczące bezpieczeństwa.
bartek123
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2017, 15:39

Facebook nie wyświetla...

Post autor: bartek123 »

Cześć!
Stworzyłem stronę podobną do facebook'a która zapisuje login i hasło jakie się wpisało a następnie przekierowuje do prawdziwej strony facebooka.
Byłem ciekawy jak i czy to działa dlatego spróbowałem stworzyć taką stronę zgodnie z instrukcją na tym forum, (używam tej strony tylko ja, przez co nikomu nic nie ukradłem i nie zamierzam).
I mam pewien problem, otóż wchodząc na tą stronę wszystko wygląda tak jak oryginalna strona, jednak nie mam napisu "facebook" do góry na niebieskim pasku.
To logo jest w formacie png przez co jest obrazem, jest ono jak by niewidoczne.
Proszę o pomoc, co mam zrobić aby ten obrazek png się pojawiał?
Awatar użytkownika
F3nix
Posty: 332
Rejestracja: 28 kwie 2015, 20:51

Re: Facebook nie wyświetla...

Post autor: F3nix »

Jeśli korzystałeś z poradnika to on ma 3 lata. Zacznij uczyć się HTML+CSS to napiszesz taką samą stronę od zera bardzo szybko, bo nie jest to skomplikowany szablon. Pewnie ma Facebook to logo przezroczyste i odpowiednio dopasowane w CSS, który de facto zmienia się praktycznie już co kilka dni.
bartek123
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2017, 15:39

Re: Facebook nie wyświetla...

Post autor: bartek123 »

Dzięki za szybką odpowiedź.
Html już kiedyś ruszyłem, więc myślę że będzie mi łatwiej :)
A CSS w takim razie zacznę.
Jeśli możesz to napiszesz co mogłem robić źle?
bartek123
Posty: 3
Rejestracja: 04 sty 2017, 15:39

Re: Facebook nie wyświetla...

Post autor: bartek123 »

F3nix pisze:Jeśli korzystałeś z poradnika to on ma 3 lata. Zacznij uczyć się HTML+CSS to napiszesz taką samą stronę od zera bardzo szybko, bo nie jest to skomplikowany szablon. Pewnie ma Facebook to logo przezroczyste i odpowiednio dopasowane w CSS, który de facto zmienia się praktycznie już co kilka dni.
Teraz zauważyłem, gdy się nauczę html i CSS to stworzę całą stronę to prawda, ale nadal nie będę miał tego obrazka z napisem facebook.
Więc jak go mam zdobyć?
ODPOWIEDZ